FOUR COVERS - The acoustic band of old Friends

 

Tuto partičku spojuje chuť zahrát si akusticky klasické pecky 80´a 90´, v pohodě a bez velkého rámusu. Léty prověřené hity od interpretů jako např.  Sting, U2, Phill Collins, Bee Gees, Abba apod. jsou skvělou inspirací pro vytváření jejich akustických cover verzí. Tito čtyři (Four) "napravení" (Covers) muzikanti hrají naživo, s radostí a věřte, že je to opravdu baví! Při poslechu Four Covers si můžete v klidu popíjet, bavit se s přáteli nebo si i klidně zařádit na tanečním parketu. 

 

Aktuálních koncerty či další informace "ze zákulisí"

naleznete na Facebooku  FOUR COVERS

 

 

Michal Kment    (zpěv, kytara)

Zkoušel různé hudební nástroje, ale pokaždé skončil u zpívání. Přes rockové taneční zábavy, vlastní tvorbu v garážových kapelách, revival a swingové bigbandy přišel na to, že to nejlepší z muziky je už vymyšleno. A je moc fajn přetvořit to k obrazu svému a šířit tu radost dál.

Hudební vzory: Frank Sinatra, Jammie Cullum, Michael Bublé atd. a to hlavně proto, že všichni do jednoho mají víc vlasů než on…

 

Kapely: Sešlost Milana Čecha, Marná snaha, Elton John revival, Zďárský swingový orchestr, Polenský bigband...

Motto: "Smyslem muziky je rozdávat radost druhým"

 

 

 

       

Martin Chalupa    (kytara a už i zpěv :-)

V 16 začal hrát - učit se na kytaru. Po osmi letech strávených na zábavové scéně, přesedlal do plesové kapely, v níž si sem tam zahraje dodnes. Nyní je opět s bráškou součástí Four Covers. Tvrdí, že nemá hlavu na tvoření vlastních věcí, ale Four Covers ho naplňuje a umožňuje mu dle svého "dochutit" společně vybrané písně.
 
Hudební vzor: např. Tomáš Valášek
Motto: "Prostě hrát, hrát, hrát a už i zpívat":-)
 

Miloš Fic   (baskytara,  hlavně ne zpěv)

V mládí několik roků tahal harmoniku - sem tam i dnes. Na basu prakticky samouk - pár lidí přivedl k šedinám, když ho chtěli něco naučit.

 

Hudební vzory: Marta Minárik, Pavel J. Ryba, R. Scheufler - ale už nebrečí, že hrají o něco líp

 

 

Kapely: Sešlost Milana Čecha, Marná Snaha, Šnek & spol., Na Šikmé Ploše, KusPoKon

Motto: "Show Must Go On" za všech okolností

 

Ondra Chalupa   (cajon, klávesy)

Několikrát zkoušel zpěv, ale pokaždé skončil u kláves. Klavír provozoval pár let v hudebce - to byl tenkrát mor, ale dodneška je za to vděčnej. Na prknech co znamenají svět je od 15 let. Rád doma potvoří vlastní věci, ale nemá na to moc času. Na cajon je samouk. Vždycky chtěl umět hrát na bicí, tak se dá říci, že s cajonem si tak trochu plní sen.

 

 

 

 

Hudební vzory:  Miloš…a pak Miloš…

Kapely: Renons, Kozenka band, Accort, Exit 

Motto: "Méně je někdy….méně :-) "

 

© 2015 | Four Covers | Autograph | redakční systém Admin Pro | SPRÁVA WEBU